Contact

Heeft u een vraag, opmerking, klacht of nuttige informatie? Neem contact op met één van onze medewerkers via onderstaande contactgegevens.

Carine Catteeuw
Administratieve kracht

carine.catteeuw@zenneland.be

 02/306.80.44

Bereikbaar op:
MA, DI, DO 13-17.30uur

Stijn Van Buggenhout
Coördinator

 stijn@zenneland.be

 0468/13.19.73

Bereikbaar op:
DI, WOE, DO, VRIJ 9-17uur

Inès Bekhakh

Overlegorganisator PSY MDO

 ines@zenneland.be

  0468/13.19.23

Bereikbaar op:
MA-DO 9-17uur | WOE 9-12uur

Kathleen Verkest
Coördinator

kathleen.verkest@zenneland.be

 0472/61.52.27

Bereikbaar op:
MA-VRIJ 9-17uur

Christa Roelants
Coördinator

christa.roelants@zenneland.be

 0468/13.20.45

Bereikbaar op:
DI, DO 8-16uur | WOE 8-12.30uur

Gwendolyn Fontaine
Eerstelijnspsychologe regio Pajottenland

 gwendolyn@zenneland.be

 0468/13.18.47

Bereikbaar op:
WOE, DO 9-17uur | VRIJ 9-13uur

Patricia Wastiels
Eerstelijnspsychologe regio Pajottenland

patricia.wastiels@zenneland.be

 0468/13.18.50

Bereikbaar op:
MA, DI 9-17uur | WOE 13-17uur

Steffi Noël 
Administratieve kracht

 steffi@zenneland.be

 02/306.80.44

Bereikbaar op:
MA, DI 7-12uur  | WOE 12-18uur